telefon

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

skrzechu
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2009, o 16:42
Lokalizacja: Będzin

telefon

Post autor: skrzechu »

WItam. Mam problem z wpisaniem kontaktow z telefonu do komputera pokladowego. Zaznaczam w telefonie wszystkie kontakty daje wyślij wizytówki przez bluetooth i mi wyskakuje błąd ;/
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 1671
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 17:27
Lokalizacja: Warszawa Drugi sort, kanalia co szanuje konstytucję.

Post autor: noc »

Trochę mało danych.Przydałby się nr.Vin do identyfikacji telefonu i wersji komputera.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku pracy przy MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Zwykle tu: http://www.w212.pl/ i tam gdzie MB.
skrzechu
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2009, o 16:42
Lokalizacja: Będzin

Post autor: skrzechu »

i się okazało że cały komputer do wymiany ... bo po tygodniu użytkowania się poprostu zepsuł i w salonie powiedzieli że trzeba nowy i wumienią na gwarancji oczywiscie ... a co do wprowadzania nr to nie doszedlem i w koncu ludzie z salonu poklikali parenascie minut i zrobili ... a tak jak kiedys slyszalem ze elektronika lubi pasc w tych W204 to jest sluszna racja caly komputer wymiana
perezes
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2010, o 13:58

Post autor: perezes »

Ja miałem podobny problem z numerami, ale nie sprawdzałem komputera. U mnie zadziałało przesyłanie kontaktów pojedynczo, co się wiąże ze stratą kilkunastu minut:/ Później mi wykasowało wszystkie numery nie wiem czemu i wbiłem sobie tylko kilka najważniejszych numerów.
Pamiętam jeszcze, że nazwy z polskimi znakami typu "ż" i "ł" się nie wyświetlały, wyświetlał się sam numer na końcu listy do nikogo nie przypisany.
skrzechu
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2009, o 16:42
Lokalizacja: Będzin

Post autor: skrzechu »

Mercedes jest to jednak marka fajna ale do perfekcji dużo brakuje ale mi sie wydaje jak większosci marek każdy ma jakis problem ...
zabogus
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2010, o 11:08

Post autor: zabogus »

proszę zgrać na komputer wszystkie kontakty a następnie wrzuć na kartę pamięci i dopiero zainstalujesz je do samochodu.
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 1671
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 17:27
Lokalizacja: Warszawa Drugi sort, kanalia co szanuje konstytucję.

Post autor: noc »

Niestety nie wszystkie wersje ten sposób przyjmują.W niektórych wszystkie ważniejsze kontakty trzeba wpisywać ręcznie.Przy starszych wersjach konieczne jest dodawanie (+48) do
kontaktów, gdyż telefon przy przepisywaniu odcina.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku pracy przy MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Zwykle tu: http://www.w212.pl/ i tam gdzie MB.
zarys
Posty: 339
Rejestracja: 17 lis 2010, o 13:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

kontakty telefoniczne

Post autor: zarys »

Zabogus napisał:
proszę zgrać na komputer wszystkie kontakty a następnie wrzuć na kartę pamięci i dopiero zainstalujesz je do samochodu.
Może trochę dokładniej tego Tutka. Na jaka kartę? Czy kartę w telefonie? Czy kartę Pcimcia? Jak to wysłać do Comanda? Przepraszam ale to dla mnie czarna magia. Zaznaczam, że nie mam "docking station" dla telefonu i łączę się po Blutooth. W poprzednio używanej navi- Garmin Nuvi 1490T- odbywało się to automatycznie. Może wiesz czy istnieje możliwość dogrania do Comanda NTG4 własnych POI?

[ Dodano: 2011-02-05, 08:33 ]
VIN auta to
WDD2040081F001337,Variant HOOMKO, Version SZAAA501
telefon to SONY ERICCSON K800i orz LG -GT540.
Tak przy okazji do Kolegi NOC prośba o rozszyfrowanie VIN bo żaden z publikowanych dekoderów nie daje prawidłowego wyniku. Auto jak w stopce z 2007r model 2008 tak ma w papierach od Zasady z Bielska Białej. Może na PRIV???
My dream-Black Princessa 2,2,170 KM,CDI, automat 7 bieg-Avangard, 2012,VIN WDD2040021A531285
Pozdrawiam Ryszard
benitto
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2011, o 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: benitto »

Mam radio standardowe Audio 20, bez NAVI.

Znalazlem na strone:
http://www.mercedes-benz-mobile.com/
informacje na temat telefonow, ktorymi mozna kopiowac kontakty. W niektorych przypadkach mozna kopiowac pojedyńcze kontakty, w innych kompletnie wszystko.
Potzrbowałem kupic drugi telefon (zapasowy) i dlatego padło na Nokie X3-02.
Po sparowaniu urzadzen, nieudalo sie nic przeslac, gdyz rozlacza telefon...co moze byc powodem??

Zestaw glosnomowiacy działa bez zarzutu, ale kontaktow ciagle brak...

Czy powodem moze byc wersja softu w aucie??
Co z tym zrobic?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości