Kontakty, obsługa głosowa i inne

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

ma_ko
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2018, o 22:39

Kontakty, obsługa głosowa i inne

Post autor: ma_ko »

Znajomy prosił mnie o sparowanie jego telefonu (Huawei P8 Lite) z niedawno kupionym W204 z 2009r. Problem w tym że całe menu w samochodzie jest po niemiecku. Jakoś udało mi się to zrobić ale mam kilka pytań:

1. Książka kontaktów w samochodzie jest pusta, czy to znaczy że mam je wszystkie przesłać przez Bluetooth z telefonu? Nie zsynchronizują się same?
2. Na kierownicy jest przycisk do obsługi głosowej (rozumiem że chodzi np. o nagrywanie nazw kontaktów, żeby potem można było łatwo do nich dzwonić?) jednak nic nie dzieje się po jego naciśnięciu. Możliwe że nie ma tej funkcji w samochodzie? Z tego co widziałem to ma mały monochromatyczny wyświetlacz, chyba bez navi o taki: Obrazek
3. Czy da się wgrać j. polski? Jeśli nie to chciałem zmienić chociaż na angielski ale pojawia się jakiś komunikat o płycie CD lub DVD, o jaką płytę może chodzić?
4. Czy można sparować dwa telefony i przełączać się między nimi?

Z góry dzięki za odp. Niestety instrukcja jest po niemiecku więc nie za bardzo pomaga...
Awatar użytkownika
aras_85
Posty: 40
Rejestracja: 27 maja 2018, o 11:48
Lokalizacja: Turek

Re: Kontakty, obsługa głosowa i inne

Post autor: aras_85 »

jezyk mozna zmienic na angielki, https://www.youtube.com/watch?v=0Zfi__AufF8
telefonow tez mozesz kilka polaczyc i mozna miedzy nimi przelaczac
W204 | C300 LPG | 231km | M272 | 7G-Tronic | 2009 | Pakiet AMG
ma_ko
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2018, o 22:39

Re: Kontakty, obsługa głosowa i inne

Post autor: ma_ko »

Ok, dzieki, poszukam tej płyty do zmiany języka, a co do dwóch pierwszych pytań to może zna ktoś odpowiedź? Dzięki
Gronek22
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2018, o 22:38

Re: Kontakty, obsługa głosowa i inne

Post autor: Gronek22 »

Witam.
I zna ktoś odpowiedzi na dwa pierwsze pytania kolegi?
ghost212
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2018, o 20:26

Re: Kontakty, obsługa głosowa i inne

Post autor: ghost212 »

W kwestii kontaktów musisz w aucie wejść w książkę i tam w opcjach chyba wybrać ostatnią opcję, wtedy pojawia się na ekranie napis i 0 i auto czeka na kontakty. W telefonie robisz z książki udostępnianie przez bluetooth, zaznaczasz co chcesz wysłać i do którego urządzenia bt, wtedy w aucie 0 zmienia się na ilość pobranych kontaktów.
W204 C250 CGI 2009 sedanik z małym wyświetlaczem w środeczku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości