Tapicerka W204

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

ryba570
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:03
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Tapicerka W204

Post autor: ryba570 »

Poszukuję dobrego tapicera dla zmiany tapicerki materiałowej na skórzaną
A moze ma ktoś ładną tapicerkę skórzaną do W204?

Pozdrawiam
Zbych570
ktreba
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2010, o 19:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ktreba »

Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja robiłem tapicerkę skórzaną koło Gdańska w Łęgowie. kOSZT 3500 ZŁ Mają swoją stronę www.wizardcar.pl Są tam zdjęcia :lol:
Getem
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:27
Lokalizacja: ZS
Kontakt:

Post autor: Getem »

Podłączę się do "tapicerki" - czy ktoś bawił się już może w instalację grzania przednich foteli? Może kolega NOC ma już jakieś doświadczenie w tym względzie? Zależałoby mi na wykazie części niezbędnych do takiego moda.
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 1671
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 17:27
Lokalizacja: Warszawa Drugi sort, kanalia co szanuje konstytucję.

Post autor: noc »

To zależy tylko i wyłącznie od nr.Vin, czyli wstępnego wyposażenia auta.
Na początek maty grzejne po dwie na siedzenie, dochodzi system włączenia, najczęściej wymiana starego systemu włączników na bogatszy.Czasem wymiana modułu sterującego,
wiązka i trochę drobiazgów (wtyki złącza).Programowanie na Star Diagnosis.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku pracy przy MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Zwykle tu: http://www.w212.pl/ i tam gdzie MB.
Awatar użytkownika
Toki
Posty: 35
Rejestracja: 14 lip 2012, o 15:25

Post autor: Toki »

Witam,

Ja się podłączę do tapicerki, wczoraj wykonano dla mnie nową tapicerkę w Java Car Design, wykonanie na poziomie jakiego się nie spodziewałem, powiem wręcz, że w życiu nie widziałem tak dokładnie i precyzyjnie zrobionej tapicerki, dodatkowo fotele przednie zostały wyprofilowane zgodnie z moimi życzeniami. Warto zadzwonić do siedziby, pogadać z właścicielem i dowiedzieć się od niego dla kogo szyją i jak to naprawdę wygląda u producentów z jakością w porównaniu do nich, szczególnie, że byłem świadkiem jak przysłano do nich "do poprawki" fotele z Ferrari Warszawa do modelu Italia Spider :-)

Kilka zdjęć:

Moja tapicerka oryginalna i wyprofilowanie przednich foteli:

Obrazek

Obrazek

Tapicerka wykonana wczoraj w Java Car Design:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mercedes-Benz W204 C220 CDI Elegance
rOkO
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2013, o 14:44

Post autor: rOkO »

Powiem szczerze, że jakość pierwsza klasa! Jaki koszt w JAVA? Chociaz rząd wielkości..
C 320CDI 4Matic AVANTGARDE AMG
Awatar użytkownika
Toki
Posty: 35
Rejestracja: 14 lip 2012, o 15:25

Post autor: Toki »

W zależności od tego co się chce zrobić zabawa zaczyna się od 5400 w górę. Ja dodatkowo profilowałem indywidualnie fotele przednie, można obszyć praktycznie wszystko, więc koszty łatwo podnieść. Jednak z perspektywy czasu zapłaciłbym śmiało jeszcze raz, bo wykonanie jest pierwszorzędne, fabrycznie nowe Audi A6 C7, które ma mój tata wypada blado w kwestii jakości :-)
Mercedes-Benz W204 C220 CDI Elegance
rOkO
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2013, o 14:44

Post autor: rOkO »

Nie no bez przesady.... mialem wiele AUDI, zreszta aktualnie zona ma 8K i nie ma takich fofalowan jak np na zaglowku, czy szew boczny siedziska kierowcy:) Co nie zmienia faktu, ze wykonanie bardzo ladne.
C 320CDI 4Matic AVANTGARDE AMG
Awatar użytkownika
Toki
Posty: 35
Rejestracja: 14 lip 2012, o 15:25

Post autor: Toki »

Jak jesteś z okolic Krakowa to zapraszam na retrospekcje :-) A6 C7 2012 wypada blado :-)
Mercedes-Benz W204 C220 CDI Elegance
rOkO
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2013, o 14:44

Post autor: rOkO »

To reklamacja...
C 320CDI 4Matic AVANTGARDE AMG
alvaro
Posty: 48
Rejestracja: 22 sie 2012, o 23:51

Post autor: alvaro »

Jak co mam do sprzedania maty grzejne do foteli takich jak miał Toki przed obszyciem - materiałowe w kolorze alpaca grau. Chciałem je wykorzystać do swoich pół skór AMG Optik ale fizycznie nie nadawały się, więc i moje czarne pół skóry AMG Optik są na sprzedaż bo zmieniłem na grzane pełne skóry "Optikowe "
Awatar użytkownika
Toki
Posty: 35
Rejestracja: 14 lip 2012, o 15:25

Post autor: Toki »

rOkO pisze:To reklamacja...
:lol:

Zmierzam tylko do tego, co zresztą potwierdził właściciel Java Car Design, że jeżeli skóra pod zamówienie jest szyta profesjonalnie, to nie ma takiej możliwości, żeby fabryczna tapicerka była lepiej wykonana. Ci goście robią wszystko lepiej i dokładniej, najlepszy dowód, że właściciel pokazywał nam zdjęcia przeróżnych samochodów przed i po wykonaniu usługi, Audi akurat miał w garażu i obszywali dla salonu Audi, o czym klient końcowy nawet nie wie, a na miejscu miał 2 fotele do Ferrari Italia Spider, które Ferrari Warszawa przysłało do nich na poprawki, bo fotel z fabryki przyjechał "kiepsko wykonany". Nie chce dyskutować, ale widziałem na żywo jak to robili plus widzę codziennie w samochodzie efekt końcowy i wierz mi lub nie, nie dostaniesz z fabryki tapicerki wykonanej z taką dbałością o szczegóły :-)
Mercedes-Benz W204 C220 CDI Elegance
TomaszK
Posty: 155
Rejestracja: 16 maja 2010, o 14:22

Post autor: TomaszK »

Podepnę sie pod temat.
Mam pół skórę i fotel zaczyna pękać, gdzie mogę obszyć fotel żeby było jak oryginał??
w204 c220 pakiet AMG
w203 C180 komperssor EX
Lincoln Premiere 1959r Czarne cacko na specjalne okazje do ślubu i nie tylko:)
Citroen 4c 1929r Piękna unikatowa kareta
Austin Mini 1983r.
Suzuki LJ 80 zabytek sprzedam
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 1671
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 17:27
Lokalizacja: Warszawa Drugi sort, kanalia co szanuje konstytucję.

Post autor: noc »

Obszycie niezłe, ale zagłówki przednie już nie złożone.
Jak to świadczy o f-mie.
Zagłówki do wyjęcia i prawidłowego montażu (złożenia).

Uwaga: Amator niech nawet się nie przymierza.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku pracy przy MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Zwykle tu: http://www.w212.pl/ i tam gdzie MB.
miluch
Posty: 286
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: miluch »

TomaszK pisze:Podepnę sie pod temat.
Mam pół skórę i fotel zaczyna pękać, gdzie mogę obszyć fotel żeby było jak oryginał??
Nie wiem czy kupno całego fotela z rozbitka na alledrogo.pl nie wyjdzie taniej niż obszycie.

Pod Warszawą, w Nowej Iwicznej jest dobry fachowiec. Wprawdzie obszywałem tam inne auto ale naprawdę nie można mieć zastrzeżeń.

www.werson.waw.pl/

:mrgreen:
C 180 Kompressor T ----> był
E 250 CGI coupe ----> był
C 220d Estate W205 ----> jest
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości