BRAK MOCY

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Dawid W
Posty: 25
Rejestracja: 15 sty 2019, o 15:33
Lokalizacja: Chorzów

BRAK MOCY

Post autor: Dawid W »

Witam wszystkich.
Panowie mam problem mianowicie jakiś czas temu jechałem w trasie i po przejechaniu jakiś 100km nagle poczułem odcięcie mocy, nie zaświecił się check tylko auto było w trybie awaryjnym. Wiadomo zjazd na stacje. Wyłączyłem i włączyłem silnik jest moc jadę dalej po nieco krótszym odcinku przejechanym znów to samo i wyskoczył Check, w Niemczech po dwóch dniach Check sam zniknął, w Polsce podjechałem na komp był błąd P245414 mówi on o czujniku ciśnień na dpf oczywiście wymieniony czujnik jest ok, jakiś czas temu jadą i wyprzedzając przy okolo 150km/h znów brak mocy check wyskoczył od razu podjechałem na kompa i bląd P0101 coś z przepływomierzem, podjechałem na SD adaptacja i znów wszystko działa... do kolejnej trasy bo jadą do Częstochowy po około 50 km znów to samo czyli odcięcie mocy i tryb awaryjny. Check się nie świeci.

Macie może gdzieś w okolicy Katowic jakiegoś speca od elektroniki samochodowej ?
W204 2.2 CDI 170 km
2011 r.
OM: 651 Automat 7G
Awatar użytkownika
esener303
Posty: 1135
Rejestracja: 26 lis 2015, o 19:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: BRAK MOCY

Post autor: esener303 »

Wymiania czujnika i różnicy ciśnień pozniej zalecana adaptacja DPFa pod SD oraz wymuszenie wypalania w trybie jazdy a jeśli wali dalej błedem to przepływomierz do wyczyszczenia ewentualnie sprawdz jeszcze przewody od tutbo do Intercoolera czy nie ma pękniecia i nie ucieka ciśnienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
S204 C220 CDI AT Avangarde 2009 r. WDD2042021F397787

Obrazek
Dawid W
Posty: 25
Rejestracja: 15 sty 2019, o 15:33
Lokalizacja: Chorzów

Re: BRAK MOCY

Post autor: Dawid W »

jutro jestem umówiony na kompa SD więc zobaczymy co powiedzą, właśnie znajomy tez mówił mi o tych przewodach, jutro napiszę czego się dowiedziałem, dzięki za podpowiedzi
W204 2.2 CDI 170 km
2011 r.
OM: 651 Automat 7G
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości