Auto Idea - Łomianki

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

benitto
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2011, o 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Auto Idea - Łomianki

Post autor: benitto »

Witam

Chciałbym podzielić sie swoim zadowoleniem z usług serwisu Auto Idea w Łomiankach.
Ale od poczatku...

13 w piatek moje auto mialo spotkanie bliskiego stopnia z tramwajem warszawskim. Na całe szczescie nikomu nic sie nie stalo, a uszkodzenia to: zderzak z wyposazeniem, maska, blotnik, lampa, felga, troche drobiazgow i duma kierowcy - mojej żony.

Auto po ogledzinach przez likwidatora firmy ubezpieczeniowej zaprowadzone do Łomianek.

Naprawa profesjonalna (na nowych czesciach) z auto-casco, oraz szybka.
Poza tym przebieg auta wynosil prawie 205tys i zblizal sie przeglad B1, ktory po wycenie wstepnej zlecilem.

I tu mile zaskoczenie, gdyz myslalem iz koszt beda duzo wieksze...
Za caly przeglad wraz z wymiana oleju w skrzyni (na moje zyczenie) zaplacilem 1500zl, przy czym ponoc pomogl troche kurs euro.

Szybko, rzetelnie, konkretnie i miło.

Polecam

P.S.
Mam obiecany upgrade software`u audio w Audio20, co ma zlikwidowac problem duzej roznicy glosnosci pomiedzy radiem/CD, oraz urzadzeniami zew. AUX.

MEGA POZYTYW, ZE AUTO ZNOW LSNI I JEDZI.
FPioter
Posty: 18
Rejestracja: 20 lip 2012, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FPioter »

Znajomy, który pracuje w głównej siedzibie MB
też mi polecał ASO w Łomiankach jako rzetelnych i uczciwych fachowców.

Wybieram się tam w najbliższych dniach na zwiady.
Złożę relację :-)

Pozdrawiam
MB C180K
benitto
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2011, o 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: benitto »

Jedyny mankament, co zdecydowanie nie jest ich wina, to wymczasowy dojazd.
Cała reszta naprawde godna polecenia.
Awatar użytkownika
cines
Posty: 13
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cines »

Ja osobiście odradzam ten serwis.

Samochód przyjechał do Łomianek z problemem szarpania skrzyni biegów.Przy okazji "naciągnęli" na wymianę paska i rolki ale głównej usterki nie usunęli. Mechanicy stwierdzili że komputer nie pokazuje błędów więc to uszkodzenie mechaniczne.( samochód ma przebieg 50 tys km od nowości jeden właściciel). Z szefem serwisu rozmowa była bardzo ciężka on wie najlepiej i czego Pan chce.

Stwierdzili że u nich mogą wymienić cała płytę hydrauliczna za kilka tysięcy i nie ma możliwości zwrotu jeżeli to nie pomoże HAHAHA. Dostałem odpowiedz że lepiej pojechać do kogoś od skrzyń biegów wyjdzie taniej.

Pojechaliśmy do Serwisu Marka Owczarka i po jeździe próbnej i rozmowie szef serwisu postawił diagnoze(15 min) zawór zawór elektromagnetyczny sprzęgła hydrokinetycznego tzw Look-up .
Koszt części około 200zł, wymienione działa zapomniałem o sprawie.
C-klasa W204 2008r. 2.2 CDI 170KM, Avantgarde

Pozdrawiam,
tato
Posty: 84
Rejestracja: 4 lut 2016, o 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto Idea - Łomianki

Post autor: tato »

podbije temat, robili mi z OC sprawcy zderzak, błotnik i 3 felgi ale tu się pomylili i w końcu musieli lakierować czwartą :), teraz cały komplet jak nowy. Dodatkowo zostawiłem auto na przegląd B i podobno jeśli będę serwisował w MB do przebiegu 100 tyś km to jest szansa, że wymiana i części rozciągającego się łańcucha rozrządu na ich koszt, tak tw sprzedawca...
Generalnie polecam ich
W204 C200 CGI 2012r AT i symboliczny przebieg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości