DObry lakiernik

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Mati43
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2014, o 07:23

DObry lakiernik

Post autor: Mati43 »

Witajcie, czasami tu zaglądam i czytam ale dziś jestem zmuszony napisać zapytanie.
Potrzebuje namiar, na dobrego lakiernika. Najlepiej województwo LUBUSKIE, ewentualnie mogę zawitać do Wielkopolski.
Auto swiadomie kupiłem w ASO po małej przygodzie we Francji. Na aucie położyliśmy nowy lakier pełna polerka. Wszystko było by OK ale niestety miałem przygodę z psami,jakiś zwierzak wlazł pod auto i psy obrysowały mi cały samochód. nawet kawałek szyby i słupki. Po kilku tygodniach zaczął złazić klar.
Jestem zdecydowany na oddanie auta lakiernikowi który pomaluje mi samochód na nowo. Całość. Niestety w okolicy nie znam dobrych fachowców, a tam gdzie odrestaurowałem Fiata 126p terminy na następny rok.... Czy ktoś może coś podpowiedzieć?
Viper_PDT
Posty: 1673
Rejestracja: 21 paź 2015, o 22:14
Lokalizacja: Wrocław CiTy

Re: DObry lakiernik

Post autor: Viper_PDT »

Skoro zaczął złazić klar tzn, ze słabiutkie materialy zostaly zastosowane kolego:)
Bóg stworzył Ziemię, Niemcy - Mercedesa...

Mercedes W203 FL 220CDI 2005 - EX
Mercedes W204 FL 250CGI 2011 /////AMG - obecnie
Mercedes W213 E400 /////AMG - obecnie
Mati43
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2014, o 07:23

Re: DObry lakiernik

Post autor: Mati43 »

Nie jestem lakiernikiem, więc nie będe drążył tematu.Było wszystko w najlepszym porządku dopóki psy nie zrobiły rys do podkładu.....Klar zaczął schodzić tam gdzie pojawiły się głębokie rysy czyli maska i boki do wysokości szyb.Czy było dobrze zrobione czy źle teraz po imprezie.Gwarancja na auto mineła więc nic nie mogę zrobić.
Awatar użytkownika
korzen
VIP
Posty: 2737
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 10:27
Lokalizacja: Bedzin

Re: DObry lakiernik

Post autor: korzen »

Złazi bo nie była porządnie zmartwiona/odtłuszczona/przygotowana powierzchnia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
S204 C200Kompressor Elegance 2008r
WDD2042411F204552
Mati43
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2014, o 07:23

Re: DObry lakiernik

Post autor: Mati43 »

Panowie, nie zadałem pytania dlaczego klar złazi.Może było tak, może inaczej.Zadałem pytanie odnośnie lakiernika..dobrego lakiernika.Mam pewne podejrzenia dlaczego jest tak anie inaczej i rysy przyczyniły się po części do tego ale to jest mało istotne więc proszę o trzymanie się wątku.
Awatar użytkownika
korzen
VIP
Posty: 2737
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 10:27
Lokalizacja: Bedzin

Re: DObry lakiernik

Post autor: korzen »

Napisaliśmy dlaczego złazi, żebyś mógł przy wyborze kolejnego warsztatu lakierniczego zweryfikować czy jest dobry czy nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
S204 C200Kompressor Elegance 2008r
WDD2042411F204552
Mati43
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2014, o 07:23

Re: DObry lakiernik

Post autor: Mati43 »

Wiem czemu złazi, lakiernik u którego malowałem 126p potwierdził tylko to co faktycznie się stało.
Samochód ściagneliśmy na szybko i z potrzeby szybkiego wozidła szybko pomalowali.Baza nie zdążyła w 100% się utwardzić i odparować a rysy zapoczątkowały dostanie się powietrza i mam co mam.Moja wina, bo auto musiałem mieć w przeciągu 7dni. Niestety mój lakiernik ma terminy dopiero na nastepny rok marzec kwiecień...... Jest drogi ale i porządny jak nikogo nie znajdę to udam się do niego chociaż wolałbym załatwić temat w tym roku. 126p wyspawał i odmalował mi perfecto.
Viper_PDT
Posty: 1673
Rejestracja: 21 paź 2015, o 22:14
Lokalizacja: Wrocław CiTy

Re: DObry lakiernik

Post autor: Viper_PDT »

Jakas bzdura:D Jak baza nie zdarzyla sie utwardzic i odparowac, tzn ze co on malowal na dworze? Przeciez jak kładziesz baze to jak malujesz w kabinie to za chwile kładziesz klar - przeciez malowanie ile trwa? Godzine? chyba, ze on malowal 2 minuty...nie ma tutaj tłumaczenia, ze malowane na szybko. Słabe materialy i słabe przygotowanie...ktos kogoś robi w bambuko)
Bóg stworzył Ziemię, Niemcy - Mercedesa...

Mercedes W203 FL 220CDI 2005 - EX
Mercedes W204 FL 250CGI 2011 /////AMG - obecnie
Mercedes W213 E400 /////AMG - obecnie
Mati43
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2014, o 07:23

Re: DObry lakiernik

Post autor: Mati43 »

Szczerze to mnie to rybka czy mnie robi w bambuko czy nie robi.Ten co mi to powiedział to całkiem inna osoba niż ta która robiła mi C. Dla mnie to nie ma znaczenia, zresztą nie tylko on tak powiedział a ja znać się na wszystkim nie musze powtarzam to co się dowiedziałem. https://www.youtube.com/watch?v=FuCZfApj9zk to samo uslyszałem od dwóch osób.
KToś podpowie gdzie robią dobrze? czy bedziemy prowadzić dyskusje nie na temat?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości