Kupuje w204- kilka pytan do uzytkownikow

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

skykris
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 16:34

Kupuje w204- kilka pytan do uzytkownikow

Post autor: skykris »

Hej, Witam wszystkich
Chce kupic drugie auto , narazie jezdze Jeep Cherokee 2.8CRD i

chce kupic 5-6 letniego C-klasy z silnikiem 1,8 benzyna, z przebiegiem do 50 000mil.
Narazie przejechalem sie jednym modelem (C-180)z automatyczna skrzynia biegow i jestem bardzo zadowolony. Wnetrze musi byc w skorze ale nie czarnej:)
Mam kilka pytan do ludzi posiadajacych takie samochody

Skrzynia biegow, manualna czy autmatyczna? i jak z ich awaryjnoscia ?
Na co warto zwrocic uwage przy zakupie? Czy warto szukac z kompresorem?
Jakie sa wersje wnetrz? ja lubie jasne kolory , jak z czyszczeniem jasnej tapicerki?

Na auto chce przeznaczyc 12-13k euro i nie chce Diesla gdyz juz jednego mam i chce teraz troche pojezdzic na benzynie. Pojemnosc silnika jest wazne gdyz tu gdzie mieszkam podatek drogowy na auta do 2008 roku) jest wg pojemnosci silnika

ppzdrawiam

Krzysiek
MIŁY
Posty: 70
Rejestracja: 7 gru 2009, o 19:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MIŁY »

5-6 lat W204??, raczej W203 kupisz!!
skykris
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 16:34

Post autor: skykris »

sorry pomylilem sie ,chodzi o model z roku 2007 wiec do 5 lat, auto chce kupic na poczatku przyszlego roku wiec juz beda 5 letnie
holloww
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2010, o 18:18
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: holloww »

Jak będzie z okolic Sosnowca to zapraszam na przegląd przed zakupowy. Sprawdzimy wszystko co tylko możliwe od zderzaka do zderzaka, elektronikę, mechanikę, silnik, skrzynię. W ofercie też kosztorys przyszłych napraw.
www.mercserwis.pl naprawimy każdego mercka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości