joistick dlaczego kręci sie w lewo i prawo ?

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Krzaku69
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 21:39

joistick dlaczego kręci sie w lewo i prawo ?

Post autor: Krzaku69 »

hej mam takie głupie pytanie - po co jest kręcenie się joisticka od navi w lewo i prawo jak u mnie w aps 50 ( mała navi) działa tylko góra dół lewo prawo ?
banki7
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2013, o 18:07
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: banki7 »

Podejrzewam, że masz uszkodzony joistick. ja kupiłem moja gwiazdę to był sprawny i można było np. zmieniać kolejność utworów lub częstotliwość radia. Ale kiedyś jeden z moich pasażerów, wsiadając do auta oparł się o ten joistick i od tej pory jest uszkodzony. Na Youtube są filmiki jak można to rozebrać i naprawić. Ja nie mam czasu i przyzwyczaiłem się do tego jak teraz pracuje.
Znowu gwiazda
Black
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 12:51

Post autor: Black »

Ja naprawiałem swój jakaś 1h pracy + koszt kleju (musi byc dobry )
W204 C320 CDI
Krzaku69
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 21:39

Post autor: Krzaku69 »

aha koledzy a macie jakis filmik jak to naprawic ? bo na pewno lzej sie kreci w kolko jak w dol cykanie joistickiem :) a powiedzcie mi stacje mozna zmieniac galka w bok. a jesli bede krecil to beda sie fale zmienialy czy tak samo kanaly beda przerzucane ?
Master_PiT
Posty: 617
Rejestracja: 8 lis 2011, o 21:11
Lokalizacja: Olesno

Post autor: Master_PiT »

mam taki joystick nawet z całym tym plastikiem od podłokietnika. PW i zawsze możemy się dogadać
s202 esprit 220cdi
w203 avantgarde 220cdi - sprzedany
w204 elegance 220cdi - sprzedany :(
W205 220cdi AMG Interior & exterior
thenaturat2
Posty: 102
Rejestracja: 31 gru 2013, o 16:50

Post autor: thenaturat2 »

Temat juz przerabiany na forum setki razy. Dzisiaj wyjąłem pokrętło i rozkręciłem całe. Nic nie było pęknięte ani urwane. Problem w tym że nie chodzi mi skala w navi i sam już nie wiem co robić. Kiedyś się bawiłem ukrytym menu i zrobiłem restart systemu, czy to może mieć jakiś wpływ na to czy nie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości