Proszę o opinię - zakup C klasy

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Elvis_P
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2011, o 21:37
Lokalizacja: Szczecin

Proszę o opinię - zakup C klasy

Post autor: Elvis_P »

Witam
Koledzy i koleżanki proszę o wasze opinie
Planuję zakup C klasy W 204 rok prod. 2010. Silnik 180K 1.6 (dziwna pojemność :)), auto jest jak nowe 10000km, co sądzicie o tym silniku, może ktoś z was użytkuje takie auto. Jeździłem jazdę próbną i było ok ale wiadomo jak to jest, jak ktoś jeździ na co dzień to zna wady i zalety takiego samochodu.
Pozdrawiam
Sniady
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2011, o 21:38
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Sniady »

Mam samochód z tym silnikiem od 2 lat. Przejechałem dopiero 18000 km bez żadnych problemów. Nie spaliła mi się nawet żarówka. Spalanie przy oszczędnej jeżdzie w cyklu mieszanym 7,5 l. Wadą jest spalanie w mieście około 10 l.
MIŁY
Posty: 70
Rejestracja: 7 gru 2009, o 19:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MIŁY »

Ja jeżdżę 1.8K (nie 1.6), samochód mam tez drugi rok, przejechałem 30kkm, jak na razie bez żadnych problemów. Silnik wzmocniłem, układ wydechowy z kwasówki i wszystko jest ok. A ze spalaniem to nie jest tak fajnie, 7.5l spalił mi najmniej na trasie, a średnie spalanie między 10 a 11l, a dodam że nie mieszkam w centrum miasta tylko na obrzeżach, w mieście potrafi spalić 13l.
Elvis_P
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2011, o 21:37
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Elvis_P »

NO tak to spalanie. Jeżdżę tym samochodem od dwóch tygodni i rzeczywiście jak konsumpcja na trasie jest znośna to w mieście nie wiele ma wspólnego z ekologią hehe. W korkach potrafi spalić i 13l. ale średnio na mieście wychodzi w granicach 10l. Po przesiadce z diesla będę musiał się przyzwyczaić.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości