S 204 krajowy poszukiwany !

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

maaster85
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015, o 11:54
Lokalizacja: Polska

S 204 krajowy poszukiwany !

Post autor: maaster85 »

Witam wszystkich !

Jestem na etapie poszukiwań nowego auta przekopałem fora, testowałem różne auta i decyzja zapadła na krajowym S204.
Krajowy z racji bezpieczeństwa, większość ściąganych z Niemiec aut powyżej pojemności 2.0 to klepane na potęgę.
Wybór padł na C 220. 170 KM dobrze mi się prowadziło ale piekielne ciężko kupić krajowy rocznik 2010-2012 bez totalnie zawyżonej ceny.
W związku z tym zaczynam się zastanawiać nad benzyna przykład :
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz- ... 8364d164c6

Będę wdzięczny za każdą sugestie gdzie mogę szukać dobrego C 220 bądź opinie na temat ww auta.
Pozdrawiam !
Pat.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 15:02
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: zmichal »

C200 moim zdaniem to naprawdę świetna propozycja. Jeździłem tą wersją przez ok miesiąc i strasznie mi ten silnik przypadł do gustu. Średnie spalanie 7-8l/100km, a więc naprawdę przyzwoicie. Do tego doskonała dynamika! I najważniejsze jak dla mnie - silnik jest cichy (nienawidzę diesli, które jak by nie wyciszać to i tak przenoszą masę niskich częstotliwości do kabiny).
Oferta, którą podlinkowałeś wygląda ciekawie - oczywiście trzeba by to auto dokładnie prześwietlić! To auto ma prześliczną ,rzadko spotykaną kolorystykę wnętrza w W204 ;-)
maaster85
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015, o 11:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: maaster85 »

Dzięki !
Prześwietlenie zacznę od zlecenia sprawdzenia auta przez "Motoraportera" a później ASO juz osobiście.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 15:02
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: zmichal »

Ja bym jeszcze zrobił laserowe badanie płyty podłogowej.
maaster85
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015, o 11:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: maaster85 »

Laserowe badanie płyty podłogowej.
Nawet nie zdawałem sobie sprawy ze istnieje takie badanie.
SylwekN
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2014, o 14:32

Post autor: SylwekN »

maaster85 pisze:Laserowe badanie płyty podłogowej.
Nawet nie zdawałem sobie sprawy ze istnieje takie badanie.
Człowiek uczy się całe życie ;) Też miałem przyjemność jezdzić tym modelem i szczerze polecam, szczególnie, że silnik sprawuje się bardzo dobrze a spalanie nie jest ogromne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości