Oglądanie DVD podczas jazdy

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 38
Rejestracja: 15 paź 2012, o 19:14
Lokalizacja: Zaniemyśl C220 215PS

Post autor: Jarek »

Kumpel w DE ma założone coś takiego

http://www.autocardvdgps.com/c-class-na ... ation.html

cena jak za comanda bez ingerencji w cokolwiek.... możliwości odczytu bez porównania
Avantgarde 220CDI 215PS
Awatar użytkownika
icebear
Posty: 286
Rejestracja: 24 lut 2014, o 17:56
Lokalizacja: Łódź

Post autor: icebear »

Oglądałem zdjęcia tego urządzenia i mam tylko jedno pytanie gdzie umieszcza się płyty DVD ewentualnie w formacie avi czy divx bo niebardzo jest, to czytelne na tych zdjęciach.
Czy to sam ekran korzystający ze stacji fabrycznej?
W203 200CDI 156KM Classic -sprzedane
W204 220CDI 170KM Avantgarde -sprzedane
F10 520i 184KM -obecnie
koko115
Posty: 174
Rejestracja: 8 gru 2013, o 02:46
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: koko115 »

Wydaje mi sie ze korxysta ze stacji fabrycznej.
Skorzystałem z tego tvfree co polecałeś, jedna u mnie to nie działa. Zwróciłem urządzenie ;-(

Z tego powodu zaczynam myśleć o tym urządzeniu co za prezentował Jarek. Win 6.0 można uruchomić automape..
co do tego urządzenia pokazanego przez Jarka... brak usb, nie wiadomo czy działa dzoistik, oraz coś pisze że książki z kontaktami nie zapisuje...
C320CDI V6 7g-tronic - po virusie 260KM 610NM
VIN WDD2040221A097417
Awatar użytkownika
icebear
Posty: 286
Rejestracja: 24 lut 2014, o 17:56
Lokalizacja: Łódź

Post autor: icebear »

Pokazywałem to urządzenie koledze co bawił się tego typu urządzeniami. Powiedział, że o ile korzysta to z tunera i wzmacniacza stacji roboczej Mercedesa, to okey, ale jeżeli jest, to urządzenie działające niezależnie, to jakościowo typowa chińszczyzna z dolnej półki, a jakość dźwięku jak z najtańszego Pioneera z marketu. Osobiście nie widziałem i nie słyszałem dźwięku z tego sprzętu, ale przekazuję, to co dowiedziałem się. Źródło wiarygodne bo gość robi elektronikę w Mercach.
Druga kwestia ciekawe co działa z tym zestawem co Jarek opisał, klawisze na kierownicy, NAVI w zegarach? Może ma ktoś to u Siebie już? Cen nie jest jakaś abstrakcyjna.
Szkoda, że nie zadziałał u Ciebie ten filtr TV Free, ale zastanawiam się czemu tak się dzieje, że u mnie działa a u Ciebie nie ? hmmm... inna wersja radia?

[ Dodano: 2014-05-26, 16:19 ]
Dorzucę jeszcze jeden link, naszukałem się, ale koko zobacz czy nie widzisz podobieństwa do tego co przesłał Jarek w linku? Zobacz co to jest tak naprawdę.
Link do zamienników Comanda APS

To powinno rzucić obraz na to co to jest i jakie ma funkcje. Ciekawe jak działa w realu :mrgreen:
W203 200CDI 156KM Classic -sprzedane
W204 220CDI 170KM Avantgarde -sprzedane
F10 520i 184KM -obecnie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości