od kilku miesięcy zdarza się, że jedynka ciężko wskakuje - nic nie zgrzyta więc obstawiam wybierak.
Przeszukałem forum i nie znalazłem więc piszę do Was z prośbą o wsparcie.
Czy ktoś wie jak się zabrać do wymiany wybieraka? Przy okazji wymienić chcę olej i uszczelniacz wybieraka, bo lekko spocona jest skrzynia.
Czy wystarczy przez tunel się dostać czy od spodu też coś trzeba zrobić?
Dziękuję za wyrozumiałość oraz ewentualną pomoc.

