Wybierak skrzyni biegów manual

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

lejmano
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2025, o 22:12

Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: lejmano »

Witajcie,

od kilku miesięcy zdarza się, że jedynka ciężko wskakuje - nic nie zgrzyta więc obstawiam wybierak. ;-)
Przeszukałem forum i nie znalazłem więc piszę do Was z prośbą o wsparcie. ;-)

Czy ktoś wie jak się zabrać do wymiany wybieraka? Przy okazji wymienić chcę olej i uszczelniacz wybieraka, bo lekko spocona jest skrzynia.
Czy wystarczy przez tunel się dostać czy od spodu też coś trzeba zrobić?

Dziękuję za wyrozumiałość oraz ewentualną pomoc.
C200 Avantgarde \'07
Andrzej19690708
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2025, o 17:07

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: Andrzej19690708 »

Witaj. Kolego i uporales się z problemem?
lejmano
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2025, o 22:12

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: lejmano »

Niestety nie. W lutym stawiam go na warsztat i będę dlubal. Jak się uda coś w tym temacie to dam znać :)
C200 Avantgarde \'07
Andrzej19690708
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2025, o 17:07

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: Andrzej19690708 »

Moze spróbuj wymienić poduszki silnika i skrzyni, ponoć to też pomaga
Andrzej19690708
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2025, o 17:07

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: Andrzej19690708 »

Witam kolego. Udało Ci sie uporać z problemem?
lejmano
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2025, o 22:12

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: lejmano »

Hej,

jak się ociepli to wymienię poduszki skrzyni i zobaczę czy to coś da.
C200 Avantgarde \'07
Andrzej19690708
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2025, o 17:07

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: Andrzej19690708 »

lejmano pisze: 21 mar 2026, o 03:49 Hej,

jak się ociepli to wymienię poduszki skrzyni i zobaczę czy to coś da.
Ja wymieniłem poduszi i nic to nie dało
lejmano
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2025, o 22:12

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: lejmano »

To nie dobrze. W takim razie co może być odpowiedzialne za to?
C200 Avantgarde \'07
Andrzej19690708
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2025, o 17:07

Re: Wybierak skrzyni biegów manual

Post autor: Andrzej19690708 »

Prawdopodobnie wybierak zmiany biegów
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość