Kto sprzedaje te modele?

Tutaj prosimy o pomoc w weryfikacji ogłoszeń sprzedaży i ogólnie o pomoc przy zakupie auta.

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

aro777
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2019, o 20:08

Kto sprzedaje te modele?

Post autor: aro777 »

Czy jest jakiś dobry handlarz co sprowadza i handluje tymi autami? Ale nie jakis pierwszy lepszy tylko taki, który specjalizuje sie w tych autach, wie jak je sprawdzić i nei sprowadza byle czego do prostego zarobku, ktoś ze świetną opinią i kilku letnią nienaganną historią prowadzenia tej firmy.
Po prostu, że jak pojade to po pewne auto, bez obaw. Czy mogli byście kogoś polecić?
Ejkej
Posty: 140
Rejestracja: 17 sie 2017, o 16:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto sprzedaje te modele?

Post autor: Ejkej »

Jest taka firma, nazywa się komfort-trans- sprowadza głównie mercedesy i lexusy w podobno idealnym stanie. Duzo ma klasyków- beczek okularów z nieduzymi przebiegami, stan kolekcjonerski itp. czasem trafia sie im w204, byc moze sprowadzaja na zamowienie.
c180k 2008 kombi
aro777
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2019, o 20:08

Re: Kto sprzedaje te modele?

Post autor: aro777 »

dzięki, właśnie coś w tym stylu szukam
z tym że przejrzałem ich oferty i są .... hmmm dość wyszukane :) takie idealne, dla prawdziwych kolekcjonerów.
szukam coś dla ludzi, nie chce auta z 88' z przebiegiem 15 000 km bo szkoda mi by było do niego wsiadac bo pobrudze.
No i cenowo tez juz pieknie mają. Wiadomo że od zaufanego handlarza zawsze trzeba dopłącić marżę ale nie podwójną cene (aczkolwiek nie mowie ze tamte auta nie są tego warte).
ale dzieki, wlasnie o takie porady mi chodzi, niekoniecznie to musi być duża firma. Kiedyś jak kupowałem Opla to na forum był od lat koleś co sprowadzał w bardzo dobrym stanie godne uwagi egzemplarze zweryfikowane przez niego i od lat miał swietną opinie wyrobionąprzez grono forumowiczów... i kogoś takiego bym szukał od meśka :) ... może ktoś jeszcze kogoś poleci ?
Ejkej
Posty: 140
Rejestracja: 17 sie 2017, o 16:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto sprzedaje te modele?

Post autor: Ejkej »

To co teraz mają na stronie to oferty któ®e tam trochę stoją i czekają na pasjonatów. Mają też sporo nowszych samochodów ale te im szybko schodzą , więc trzeba patrzeć na bierząco. Możesz przejrzeć ich FB, ostatnio mieli w212 fajną, s500w221, na jesieni w204, dużo w211. ceny dla przecietnego kupującego zaporowe, ale podobno gówien nie sprzedają
c180k 2008 kombi
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości