Prośba o Wasze zdanie

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

john_doe
Posty: 28
Rejestracja: 27 gru 2013, o 19:32

Prośba o Wasze zdanie

Post autor: john_doe »

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać
WITAM SERDECZNIE


Zerknijcie prosze na poniższe ogłoszenie
klik

Oglądalem to auto i:
- w srodku jak nowe
- dzwonilem do ASO i jedyne co mi mogli podac to to, że w 06/2011 miał 37 tys przebiegu ( auto pochodzenia DE )
- pakiet AMG jednak dziwi mnie fakt że konsola nie jest srebrna
- na zimnym dobrze pali i rowno chodzi
- fajnie szybko sie rozgrzał
- szyby wszystkie oprocz kierowcy 7 roku
- NIBY caly lewy bok malowany bo był przerysowany ( każdy tak może powiedzieć )
- co sądzicie? Winien być droższy? Jestem userem nie znawcą polskich tricków
Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Pozdrawiam
tymoti
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2013, o 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tymoti »

Cena mega niska.. Balbym sie
Modrak
Posty: 4
Rejestracja: 1 lut 2013, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Modrak »

Dolna część konsoli jest ozdobna - ala drewno. Może ktoś to uwielbiał ...
Bok i szyba z jednej strony ? Trzeba być czujnym przy tak niskiej cenie.
C 220 CDI Avangarde
john_doe
Posty: 28
Rejestracja: 27 gru 2013, o 19:32

Post autor: john_doe »

Ktoś już zakupil to auto
Jednak mam pytanie co do tego ogłoszenia
klik
Jest to 2008 rocznik i ma przednie lampy jak w nowym modelu, ma ledy z przodu do jazdy dziennej
?
W 2008?
miluch
Posty: 286
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: miluch »

john_doe pisze:Ktoś już zakupil to auto
Jednak mam pytanie co do tego ogłoszenia
klik
Jest to 2008 rocznik i ma przednie lampy jak w nowym modelu, ma ledy z przodu do jazdy dziennej
?
W 2008?
Cały przód wymieniony. Lampy maska i błotniki, zderzak od modelu z 2011 roku. Pasjonat? Nie sądzę :lol:
C 180 Kompressor T ----> był
E 250 CGI coupe ----> był
C 220d Estate W205 ----> jest
john_doe
Posty: 28
Rejestracja: 27 gru 2013, o 19:32

Post autor: john_doe »

O zgrozo!
po co ktoś robi takie "cudo" skoro nawet ja czuję podstęp :)
jest jeszcze jedno ogłoszenie, w którym facet sprzedaje C 220CDI z 2008 srebrny AMG za 51 tyś. i teraz uwaga ciekawostka.
Poprosiłem go o VIN i ....
z tego co się dowiedziałem ( przykładowy format VIN WDB111111A1234345, nie wżne czy dałem ciała z ilością znaków ). W każdym razie cyfra tuż przed literą gdzieś w środku oznacza po której stronie jest kierownica ( proszę znawców o potwierdzenie gdybym ewentualnie mijał się z prawdą ). I powracam do wspomianej C klasy. Wynika z VINu, że to anglik. Facet, który go sprzedaje zarzeka się, że tak nie jest. Boję się co będzie dalej z moimi poszukiwaniami wersji z pakietem AMG ( wizualnym ).
Czy jednak lepiej jest sobie sprowadzić auto, czy za granicą też tak kombinują?
Tak na marginesie uważam, że powinna istnieć strona, dział forum, które takich oszustów by demoskowała.
k
miluch
Posty: 286
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: miluch »

john_doe pisze:O zgrozo!
po co ktoś robi takie "cudo" skoro nawet ja czuję podstęp :)
jest jeszcze jedno ogłoszenie, w którym facet sprzedaje C 220CDI z 2008 srebrny AMG za 51 tyś. i teraz uwaga ciekawostka.
Poprosiłem go o VIN i ....
z tego co się dowiedziałem ( przykładowy format VIN WDB111111A1234345, nie wżne czy dałem ciała z ilością znaków ). W każdym razie cyfra tuż przed literą gdzieś w środku oznacza po której stronie jest kierownica ( proszę znawców o potwierdzenie gdybym ewentualnie mijał się z prawdą ). I powracam do wspomianej C klasy. Wynika z VINu, że to anglik. Facet, który go sprzedaje zarzeka się, że tak nie jest. Boję się co będzie dalej z moimi poszukiwaniami wersji z pakietem AMG ( wizualnym ).
Czy jednak lepiej jest sobie sprowadzić auto, czy za granicą też tak kombinują?
Tak na marginesie uważam, że powinna istnieć strona, dział forum, które takich oszustów by demoskowała.
k
Magików nie brakuje. To dobry biznes jest. :roll:
Poczytaj tu: http://www.bezwypadkowy.net/forum

8-)
C 180 Kompressor T ----> był
E 250 CGI coupe ----> był
C 220d Estate W205 ----> jest
dawiid
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:39

Post autor: dawiid »

Witajcie Serdecznie,
Chciałbym prosić was o opinię w spawie W204 z poniższej aukcji:
http://otomoto.pl/mercedes-benz-c-200-p ... 11274.html


Dzwoniłem dziś: auto 3 dni w kraju, wg niego przebieg 211 tys realny -komplet dokumentów, do opłat, ...teoretycznie GIT. (dostałem więcej inf. ale nie sposób wszystko opisać).

Czy jest coś co waszym zdaniem nie zgadza się z opisem itp.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2014, o 17:47 przez dawiid, łącznie zmieniany 1 raz.
Stolarz13
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 22:57

Post autor: Stolarz13 »

Fajna wersja, sprawdziłbym dokładnie czy w tym roczniku wychodziny te LEDy w zderzakach, czy to przeróbka.

SPrawdziłbym też w serwisie historie wtrysków, żeby sie nie okazało, że pierwsza inwestycja będzie w wtryski, bo Delphi padnie.

Wajcha od biegów zniszczona, ale akurat te wajchy się niszczą, mam tą samą w W203 i szybko sie zdarła.

Jesli będzie na twoje oko wszystko spoko, zaproponuje handlarzowi, że zabierasz go do serwisu MB np. do Wrocka i jak przebieg się zgadza, a auto nie okaże sie powypadkowe to ty płacisz za paliwo i przegląd, a jak Cię oszukał to on opłaca wszystko. Jak bedzie pewny tego co pisze to się powinien zgodzić

Masz świadomość opłat jakie dojdą do ceny, bo ich nie ma zrobionych? 18,6% akcyzy i około 1300 reszty kosztów.

Szczerze za te lekko ponad 60k PLN mógłbyś sobie z Reichu przywieźć coś z mniejszym przebiegiem i prywatnie od Niemca kupione. Może pakietu AMG by nie było, bo to rzadkość, ale auto pewne.
Ja osobiście tylko takie zakupy preferuje i nigdy się nie przejechałem.

Rozumiem też że dynamika 200CDI Ci wystarczy, bo na to auto optymalne jest chyba jednak 220CDI (170KM). Ja proponuje Ci też przejechać się automatem, zupełnieco innego, ale jak kto woli.

BTW powodzenia w oglądaniu, zbyt szybko się nie podniecaj, na chłodno weź sprawę. Daj znać jak auto po oględzinach wyszło.

PZDR
Stolarz
Jeszcze W203 ale wkrótce W204
magic1979
Posty: 106
Rejestracja: 2 lip 2012, o 22:11

Post autor: magic1979 »

kierownica nie jest z pakietu ciekawe co się stało z oryginalną? A pewnie była lipna miała trzy ramienia i wywaloną poduszkę wiec ją zmieniono na drugą z aż czterema,ale za to z poduszką na miejscu. ;-)
lukas
Posty: 12
Rejestracja: 5 paź 2013, o 19:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: lukas »

Moim zdaniem ledy w zderzaku kombinowane - ten rocznik nie posiadał. Tak samo z kierunkami w lusterkach - ledowe weszły od rocznika 2009. Co do kierownicy też raczej powinna byc trójramienna tak jak pisał poprzednik.
c 220 cdi elegance 170kM
Marian
Posty: 34
Rejestracja: 3 mar 2013, o 22:02

Post autor: Marian »

Pakiet AMG to ma trójramienną kierownicę jak na foto poniżej (sorry wersja angielska rocznik 2008), Zderzak w pakiecie AMG 2008 jak na foto poniżej.
A kierunki w lusterkach – ledowe to weszły w drugiej połowie 2008.
Załączniki
Pakiet amg zderzak.jpg
Pakiet AMG kierownica.jpg
Marian
magic1979
Posty: 106
Rejestracja: 2 lip 2012, o 22:11

Post autor: magic1979 »

inne pedały,inne fotele inna dźwignia itp.chyba że można było zamówić pakiet AMG zewnętrzny,ale raczej nie.w w205 już się tak da.czytałem kiedyś że w Polsce jeździ wiecej M-ek niż wyjechalo z fabryki teraz bedzie wiecej AMG :-)
dawiid
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:39

Post autor: dawiid »

Marian, lukas, magic1979, Stolarz13, dziękuję wam serdecznie za trafne spostrzeżenia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości