Wymiana foteli - czy będą pasowały

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

pzloty
Posty: 55
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 10:22

Wymiana foteli - czy będą pasowały

Post autor: pzloty »

Koledzy, moja pseudoskóra dogorywa i kończy żywot. Postanowiłem wymienić fotele i kanapę na skórzane. Znalazłem zestaw pasujący kolorystycznie , fotele są przesuwane ręcznie przód/tył ale mają po bokach od strony tunelu środkowego dodatkowy panel regulacji - nawet nie wiem do czego.
Powiedzcie co to jest i czy da się to łatwo ogarnąć do samochodu który tego nie miał. Czy ewentualna zabawa z podłączeniem jest warta zachodu. Albo czy jak nie będzie to podłączone to bez tego też da radę jeździć.

Przejrzałem wątki o fotelach chyba wszystkie i takiego problemu nie znalazłem

Pozdrawiam
S204 C200 Kompressor Avantgarde 2009r
Patryk211088
Posty: 839
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 09:46
Lokalizacja: Lubin (dolny slask)

Re: Wymiana foteli - czy będą pasowały

Post autor: Patryk211088 »

Sa to fotele ortopedyczne-pompowane w wielu płaszczyznach. Mhsle ze bez problemu mozna to podłączyć. Popros sprzedawce o zdje ia wtyczek to bedziesz widział czy jest cos dodatkowego
W204 model t 2008r 2.2 cdi 170km 5g tronic
hiszpan13
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 14:26

Re: Wymiana foteli - czy będą pasowały

Post autor: hiszpan13 »

cześć. Odgrzeję troche ten temat. Ja mam podobnie moja pseudoskóra dogorywa. Też chcę zmienić na może nawet prawdziwą skórę. Jak sobie poradziłeś z tym tematem o którym pisałeś dosyć dawno? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki

pzloty pisze: 12 gru 2018, o 19:59 Koledzy, moja pseudoskóra dogorywa i kończy żywot. Postanowiłem wymienić fotele i kanapę na skórzane. Znalazłem zestaw pasujący kolorystycznie , fotele są przesuwane ręcznie przód/tył ale mają po bokach od strony tunelu środkowego dodatkowy panel regulacji - nawet nie wiem do czego.
Powiedzcie co to jest i czy da się to łatwo ogarnąć do samochodu który tego nie miał. Czy ewentualna zabawa z podłączeniem jest warta zachodu. Albo czy jak nie będzie to podłączone to bez tego też da radę jeździć.

Przejrzałem wątki o fotelach chyba wszystkie i takiego problemu nie znalazłem

Pozdrawiam
Jan90
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2026, o 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wymiana foteli - czy będą pasowały

Post autor: Jan90 »

Te fotele z panelami to świetna sprawa, bo to tzw. fotele multikonturowe – mają pompowane lędźwia i boczki, co robi kolosalną różnicę w trasie. Żeby to działało zgodnie ze sztuką, potrzebujesz wiązki i pompki w bagażniku, ale same fotele będą pasować p&p i da się na nich jeździć bez podłączania pneumatyki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość