Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok
- hiszpan1331
- Posty: 90
- Rejestracja: 26 lut 2018, o 13:41
Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Witajcie. Temat sanek był już na forum niejednokrotnie - szukam tylko wsparcia czy ktoś w Warszawie wymieniał w jakimś serwisie za free te sanki tylne w W204? Znalazłem tylko info z Łodzi i Śląska. Szukam kogoś kto ma za sobą już doświadczenie kontaktu w Warszawie.
Hiszpan1331
Mercedes 2008 W204 C200 Kompressor
Avangarde Stylizacja AMG
vin: WDD2040411F118246
Mercedes 2008 W204 C200 Kompressor
Avangarde Stylizacja AMG
vin: WDD2040411F118246
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Ja jadę jutro na wymianę poduszek a także na oględziny sanek, (mocno skorodowane) zobaczymy co zadecydują. Niestety nie Warszawa, a Olsztyn.
W204 C220 2.2 170KM OM 646 Avantgarde
VIN: WDD2042081F339315
VIN: WDD2042081F339315
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Sanki wymieniłem w serwisie w Lesznie za free.
Mercedes-Benz W204 C180 CGI AVANGARDE 2011r. WDD2040491A546902 
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Jak to załatwiałeś w serwisie? Dzisiaj skontaktowałem się z serwisem w Rzeszowie to mi napisali, że jako takiej akcji serwisowej nie ma, ale mogą mi sprawdzić belkę i wysłać zapytanie do producenta czy kwalifikuje się do darmowej wymiany. Jeśli producent odmówi koszt sprawdzenia to 400 PLN netto.
C180 Avantgarde 2009 r.
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Ja miałem akcję serwisową na poduszki powietrzne i przy okazji poprosiłem by sprawdzili sanki, i zakwalifikowali je do wymiany.
Fakt, że samochód musiałem u nich zostawić. A było to 29.08.2024. Po ponad miesiącu oczekiwania jutro odbieram samochód. Musiałem zapłacić jedynie za łączniki stabilizatora 2szt w kwocie łącznej 518zł. Wymienione sanki oraz tłumik drgań mostu, zamienników nie ma, jedynie ori koszt 1800zł. Także uważam, że i tak wyszedłem na tym do przodu. Fakt faktem, że przez ten czas musiałem kupić nowy samochód
Fakt, że samochód musiałem u nich zostawić. A było to 29.08.2024. Po ponad miesiącu oczekiwania jutro odbieram samochód. Musiałem zapłacić jedynie za łączniki stabilizatora 2szt w kwocie łącznej 518zł. Wymienione sanki oraz tłumik drgań mostu, zamienników nie ma, jedynie ori koszt 1800zł. Także uważam, że i tak wyszedłem na tym do przodu. Fakt faktem, że przez ten czas musiałem kupić nowy samochód
W204 C220 2.2 170KM OM 646 Avantgarde
VIN: WDD2042081F339315
VIN: WDD2042081F339315
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Na wymianę poduszek muszę się dopiero umówić, więc może zrobię tak jak Ty i też zagadam o sprawdzenie belki. Dzięki za podpowiedź.
C180 Avantgarde 2009 r.
-
Robertono.1
- Posty: 6
- Rejestracja: 28 sie 2024, o 19:23
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Jeśli rdza zrobiła ubytek w konstrukcji sanek wymieniają w ASO bez żadnego problemu.
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
U Zasady nie robili problemu? Jak kontaktowałem się z Czachem i odniosłem wrażenie, że chcą mnie spławić. Płaciłeś coś czy wszystko na gwarancji?Robertono.1 pisze: 12 gru 2024, o 20:58 Jeśli rdza zrobiła ubytek w konstrukcji sanek wymieniają w ASO bez żadnego problemu.
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
C180 Avantgarde 2009 r.
-
Robertono.1
- Posty: 6
- Rejestracja: 28 sie 2024, o 19:23
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Żadnego problemu- naprawdę polecam! U Czacha rzeczywiście nie podjęli tematu więc zapytałem u Zasadyacid666 pisze: 7 sty 2025, o 20:38U Zasady nie robili problemu? Jak kontaktowałem się z Czachem i odniosłem wrażenie, że chcą mnie spławić. Płaciłeś coś czy wszystko na gwarancji?Robertono.1 pisze: 12 gru 2024, o 20:58 Jeśli rdza zrobiła ubytek w konstrukcji sanek wymieniają w ASO bez żadnego problemu.
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
-
Robertono.1
- Posty: 6
- Rejestracja: 28 sie 2024, o 19:23
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
i wszystko na gwarancji - belka, przewody hamulcowe oraz konserwacja tylnej belki!acid666 pisze: 7 sty 2025, o 20:38U Zasady nie robili problemu? Jak kontaktowałem się z Czachem i odniosłem wrażenie, że chcą mnie spławić. Płaciłeś coś czy wszystko na gwarancji?Robertono.1 pisze: 12 gru 2024, o 20:58 Jeśli rdza zrobiła ubytek w konstrukcji sanek wymieniają w ASO bez żadnego problemu.
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Dzięki. Będę musiał do nich podjechać.
C180 Avantgarde 2009 r.
Re: Sanki czy wymiana w serwisie Warszawa za free?
Ledwie minęło 16 miesięcy i w końcu dotarłem do serwisu, żeby było śmieszniej to jednak do Czacha. Kumpel tam robił i nie miał żadnych problemów, więc ja też się zgłosiłem. Tym razem żadnej gadki o kosztach weryfikacji, a jak powiedziałem, że w belce jest dziura to nawet nie chcieli go oglądać tylko od razu umówiony termin wymiany. Przyjmująca zgłoszenie sama mnie poinformowała, że mój samochód podlega akcji serwisowej na wymianę airbegów. Za jednym zamachem wymienili mi belkę i airbegi, oczywiście bezkosztowo. Belka dodatkowo zabezpieczona jakimś woskiem, fajnie to ogarnęli. Jedyna "wada" to to, że teraz airbeg w kierownicy jest nowy i trochę różni się od skóry na kole kierownicy i weź teraz przy sprzedaży wytłumacz się, że to nie z powodu wystrzelenia poduszki podczas kolizjiRobertono.1 pisze: 7 sty 2025, o 21:05i wszystko na gwarancji - belka, przewody hamulcowe oraz konserwacja tylnej belki!acid666 pisze: 7 sty 2025, o 20:38U Zasady nie robili problemu? Jak kontaktowałem się z Czachem i odniosłem wrażenie, że chcą mnie spławić. Płaciłeś coś czy wszystko na gwarancji?Robertono.1 pisze: 12 gru 2024, o 20:58 Jeśli rdza zrobiła ubytek w konstrukcji sanek wymieniają w ASO bez żadnego problemu.
Mi w serwisie Zasada w Rzeszowie zrobili bez żadnego problemu umówiłem się na oględziny w ciągu tygodnia i za 2 tygodnie wymienili belkę przewody hamulcowe, zakonserwowali porządnie belkę oraz w sumie cały tył woskiem. Polecam
C180 Avantgarde 2009 r.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

