Zaproszenie na ZLOT AUTOMASTER SHOW Kamień Śląski

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

AUTOSHOW13
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 12:43
Lokalizacja: OPOLE

Zaproszenie na ZLOT AUTOMASTER SHOW Kamień Śląski

Post autor: AUTOSHOW13 »

ObrazekSerdecznie zapraszamy waszą społeczność do wspólnej zabawy i zaprezentowania się na I Ogólnopolski Pikniku Motoryzacyjnym AUTOMASTER SHOW na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim(woj.Opolskie).
Odbędzie się on 28 kwietnia 2013 roku.


Obrazek

Impreza jest największym motozlotem w Polsce.


Główne atrakcje to:


- Prowadzenie: Adam Kornacki - gwiazda TVN Turbo
- Wyścig na 1/4 mili dla wszystkich chętnych - jedyna okazja sprawdzenia siebie i samochodu na legendarnym torze przy użyciu profesjonalnego sprzętu pomiarowego! Zapisy indywidulane na miejscu, kluby prosimy o kontakt przed imprezą.
- Próba bicia rekordu Guinnessa w cofaniu samochodem z przyczepą
- Przegląd najlepszych samochodów klubów motoryzacyjnych
- Widowiskowe pokazy driftu
- Efektowne pokazy ratownictwa - symulacje wypadków z akcją ratunkową
- Plenerowy kurs Pierwszej Pomocy
- Pokazy służb ratunkowych i mundurowych i pojazdów uprzywilejowanych
- Jazdy testowe najnowszych modeli samochodów osobowych
- Kartingi, troleje, test Stewarta - turniej z nagrodami
- Design samochodowy (nie tylko) dla dzieci - widowiskowe warsztaty kreatywne
- A dla Pań? Kurs efektownego makijażu w lusterku samochodowym!
- Pieszy rajd nawigacyjny - geocaching „Obudź Susła”
- Konkursy, loterie i moc innych atrakcji!


Plan imprezy:

Obrazek


Cennik wjazdu dla klubów i nie formalnych grup miłośników motoryzacji chcących zaprezentować swoją społeczność na szerszym forum to 30 zł za samochód(max 4 osoby w samochodzie, parking w sektorach wydzielonych dla klubów motoryzacyjnych w samym centrum imprezy!),Zapraszamy również do wykupienia Loży VIP zlokalizowanych w centralnym miejscu naszej imprezy. Podstawowa loża mieści do 40 samochodów. Koszt Loży to 900 zł od klubu(zorganizowanej grupy). Każdy klub, który wykupi Lożę jest zwolniony z kosztów wjazdu na teren imprezy. Jest to opcja znacznie bardziej prestiżowa i korzystna cenowo niż indywidualna prezentacja. Liczba Loży VIP jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pojazdy nie zgłoszone przez poniższy formularz nie mają możliwości wjazdu do stref dla klubowiczów i parkują na ogólnych parkingach dla gości.
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 26.04.2013 do godz. 12.00
. Wjazd na teren imprezy dla pojazdów zarejestrowanych przez poniższy formularz tylko w godzinach 7:00-10.30.


Na szkicu widać przykładowy plan rozmieszczenia samochodów w Loży i wymiary. Przy 30 samochodach każdy z samochodów ma do dyspozycji miejsce parkingowe o powierzchni 4x5m!

Obrazek


NIE CZEKAJ AŻ KTOŚ CIĘ UPRZEDZI, REZERWUJ LOŻE JUŻ DZIŚ A EKIPĘ ZBIERAJ DO OSTATNIEJ CHWILI!

Oczywiście dopuszczamy możliwość wynajęcia loży dla społeczności w której jest np 20 samochodów. W takim przypadku cena loży się nie zmienia.

Rezerwacje Loży VIP tylko i wyłącznie pod adresem kluby@automastershow.pl i przez Elektroniczny formularz zgłoszeniowy


Regulamin AUTOMASTER SHOW 2013
Regulamin 1/4 mili


Szczegóły na www.automastershow.pl
Dołącz do nas na facebook

[ Dodano: 2013-04-17, 21:09 ]
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i licznym prośbą przygotowaliśmy dodatkową ofertę rezerwacji Lóż VIP. Od teraz poza możliwością wykupu Loży VIP dostępna jest również opcja rezerwacji Loży VIP. Opcja ta dostępna jest dla wszystkich a zasady są bardzo proste.

Wystarczy zarezerwować Lożę VIP poprzez stronę lub e-mail: kluby@automastershow.pl, później wpłacić kaucję(zwrotną) w wysokości 100zł i zbierać ekipę... to wszystko.

Kaucja jest zwrotna ale tylko i wyłącznie w przypadku gdy wpłacający wypełni lożę minimum 20 samochodami(max 40), jeśli liczba samochodów w loży nie przekroczy 20 samochodów kaucja przepada na rzecz organizatora. W dniu imprezy jeśli loża zostanie wypełniona wpłacający kaucję może ją odebrać w biurze organizatora.

Modyfikacji ze względu na wiele próśb ulegają też zasady wjazdu do Lóż, dotychczas żeby można było wjechać do Strefy Klubowej(Loże) trzeba było zadeklarować chęć i kupić bilet przed imprezą, teraz do Strefy Klubowej można dostać się również w dniu imprezy. Wystarczy tylko, że wcześniej dajmy na to Klub zarezerwuje lożę i zadeklaruje ilość samochodów, które znajdą się w Loży a Ty indywidualnie wybierasz czy płacisz za wejście w dniu imprezy 12zł/osoba(samochód gratis) czy przez przedpłatę 30zł samochód(max 4 osoby w samochodzie).

Do stref klubowych można wjechać w godzinach między 7:00 a 11:00 po tym czasie zamyka się dostęp do Strefy Klubowej i wjazd do niej będzie niemożliwy!

Rezerwacja Lóż VIP możliwa jest do 26.04.2013, godz. 12.00.

Do zobaczenia na AUTOMASTER SHOW :je:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość