usterki elektroniki

Nowe tematy związane z diagnostyką tylko wykonaną na StarDiagnosis!

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

andreas
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 11:41
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

usterki elektroniki

Post autor: andreas »

Witam, od 2 miesiecy jestem posiadaczem w204 2012r wersja 180 benzyna no i myslac ze czteroletnie auto bedzie tylko smigalo rozpierzchlo sie. Po raz trzeci wyskoczzylo mi na wyswietlaczy mnostwo bledow, po zalaczeniu zaplonu zalacza sie od razu wentylator, nie dzialaja kierunkowskazy, wspomaganie, nawigacja, radio. Bledow jest duzo, prosze o pomoc, sytuacja ta zdarza sie zawsze rano a raz sie samo naprawilo? Slaby akumulator? pozdrawiam
Awatar użytkownika
korzen
VIP
Posty: 2737
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 10:27
Lokalizacja: Bedzin

Re: usterki elektroniki

Post autor: korzen »

Witamy sie w odpowiednim dziale.

Twoje auto musialo miec jakies przygody... Powodz, niefachowa naprawa. Pierwsze slysze, zeby ktos mial takie problemy z W204 (zdazaly sie awarie samow w W203). Padniety akumulator jezeli chodzi o komunikaty, to na pewno mialbys komunikat SRS, ESP... Ale warto to sprawdzic. Podladuj/wymien baterie i moze problem minie.

Jezeli nie, to wizyta u ogarnietego elektromechanika posiadajacego (i ogarniajacego) SD Xentry. Wycieraczki, kierunkowskazy itp to moim zdaniem problem z ktoryms z samow (tyl prawdopodobnie). Bez elektromechanika, bedzie ciezko.

Na poczatek to sie przywitaj i uzupelnij stopke. Nie wiemy czym dokladnie jezdzisz i skad jestes. To utrudnia pomoc mimo szczerych checi...
S204 C200Kompressor Elegance 2008r
WDD2042411F204552
andreas
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 11:41
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Re: usterki elektroniki

Post autor: andreas »

Witam ponownie Andrzej z Zabrza, moj samochodzik to w204 C180 1.8 benzyna 156KM. Samochod sprowadzony z Holandii wiec raczej powodz wykluczona zalanie mozliwe bo tam pelno wody. Przepraszam za nietakt ale ja tutaj pierwszy raz nie znam zasad panujacych na tego rodzaju forach. Dziekuje za podpowiedz, dzisiaj zaprowadzilem auto do elektronika ale nie wiem na ile on to opanuje i czy wogole. Jesli masz jakiegos dobrego szpeca od tego typu problemow to z checia skorzystam bo zaczyna mnie to draznic. Ponizej podam numer vin moze cos sie wyjasni, pozdrawiam.
WDD2042491F848719
Awatar użytkownika
korzen
VIP
Posty: 2737
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 10:27
Lokalizacja: Bedzin

Re: usterki elektroniki

Post autor: korzen »

Sluchaj jestes z Zabrza. Daleko nie masz:

http://www.16pin.pl/kontakt.php

Powolaj sie na Krzyska od W204 z kodowaniem licznika. Pewnie skojarzy. Gosc jest bardzo dobry i ma dobre ceny. Na pewno ogarnie temat...
S204 C200Kompressor Elegance 2008r
WDD2042411F204552
andreas
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 11:41
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Re: usterki elektroniki

Post autor: andreas »

witam, dzieki za pomoc, problem rozwiazany, byl jakis problem z komunikacja i napieciem, uszkodzony modul sam -- tak powiedzial elektryk, watek zakonczony, pozdrawiam
Adam
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Lokalizacja: Zabrze

Re: usterki elektroniki

Post autor: Adam »

Chyba też skorzystam z tego namiaru w Bytomiu. Mam podobny problem. Pozdrawiam
C 220 CDI T W204
andreas
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 11:41
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Re: usterki elektroniki

Post autor: andreas »

ja nie robilem tego w Bytomiu, ciezko bylo sie dopchac i godziny malo elastyczne chociaz gosciu bardzo uprzejmy, bylem u elektronika w Zabrzu na Heweliusza, siadl jakis modul do komunikacji miedzy przodem a tylem, koszt 1200pln auto stalo 2tygodnie ale opanowal, gosciu jest naprawde kumaty ale terminy to masakra, pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości